PSYCHOSOMATIKA - Vojtěch LUST

POSLEDNÍ kurz se koná 1.-.3.3.2013 v Praze.

Zájemci mohou navštívit večerní přednášku 19.2.2013 od 18:00 v Maitrei, Týnská ul. Praha 1 - přihlášky htoskova@gmail.com

Tento kurz vás povede k pochopení souvislostí mezi tím jak myslíme, jak se chováme, co vyjadřujeme a naším tělem. Podíváme se na vznik nemocí, na disfunkce organismu, na to,  jak si můžeme přivodit úraz,  jak zacházíme sami se sebou a co může způsobit naše chování druhým. 

Pochopení souvislostí je cestou k uzdravení.

Seminář je užitečný těm, kteří pracují s lidmi i těm, kteří chtějí poznat sami sebe.

 

Co sleduje psychosomatika?

Sjednocení našich vnitřních částí, často prezentovaných jako tělo,  duše,  duch a porozumění jejich vzájemnému působení.
Pokud tyto části začneme vnímat  a dáme jim důležitost, máme šanci pochopit je jako nutnou součást celku a tím současně dovolíme, aby se organismus začal chovat přirozeně.  Je-li některá část vyloučena, jako kdybychom vyloučili brzdy v automobilu, pak se celek nemůže chovat přirozeně.  To znamená, že si způsobíme újmu a  ONEMOCNÍME.

Co je cílem semináře?

Objevit vlastní souvislosti sami na sobě a dále pak i na svém okolí.
Přestat se snažit o nemožné a zaměřit se na to, co je přirozené.

Jak dlouho seminář trvá?

  

Seminář se skládá z třídenního bloku, probíhajícího  pátek  až  neděli od 9:00 - 16:00.
Cena: 5.000 Kč  
Pro opakující  cena 2.000 Kč. 
Místo konání: U Kříže 1, Praha 5 nedaleko metra "B" stanice Jinonice
Přihlášky a více informací:
Hana Tosková htoskova@gmail.com nebo tel.  777 252 771 begin_of_the_skype_highlighting            777 252 771      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting            777 252 771      end_of_the_skype_highlightingo pomocí kontaktního formuláře zde
 
Celé kurzovné 5000 Kč je třeba zaplatit  nejpozději 7 dní před konáním kurzu  na účet, který Vám bude zaslán po obdržení přihlášky. Vaše přihláška je platná po zaplacení zálohy. Případný doplatek do plné ceny uhradíte v hotovosti na místě při registraci.
Storno podmínky:
při odhlášení se ze semináře 14 - 5 dnů před zahájením jsou storno-poplatky 50% ze zálohy. Při pozdějším odhlášení propadá zaplacená záloha, pokud nebude účastníkem určen náhradník.